Vi skall åka till Goa och väljer mellan Chalston Beach och Vila Goesa. Känner någon till dessa hotell? Vi är en familj med två ungdomar.
Christina
Om Indien.nu
Indien.nu grundades år 2000 som en ickekommersiell webbplats för spridande av information och resetips om Indien. Sajten drivs och utvecklas av Henric Carlsson som sedan 2007 bor i staden Udaipur, Rajasthan, Indien. Läs mer om Indien.nu här!
Kontakta oss
För frågor och synpunkter skicka ett mail till:
Webmaster
Vill du tipsa om arrangemang och evenemang i Sverige, maila:
Henric
För fler kontaktdetaljer, se kontakta oss.
© 1999-2020 Indien.nu


Är det Hotell Chalston i calangute ni menar så är drt ett bra och trevligt hotell 50 meter från stranden
Hej - är det någon som har e-mailadressen till Chalston hotell?
Undrar Christina :?:
Chalstons booking mail er:www.booking.chalston.com eller direkte til Maria: maria.chalston.com.
Se også deres hjemmeside: http://www.chalston.com. Den er ikke helt opdateret, lejlighederne er færdige nu og ligger i et dejligt haveanlæg, men man kan få et godt indtryk af hotellet og omgivelserne.
Godt hotel :lol:
Chalston har fået ny mail-adresse:
:roll:
villa goesa är ju bra mycket lyxigare... och dyrare, men det är väldigt fint barer pol mm sedan har ni en jätte trevlig danska som driver en bar tvärsöver gatan, värt ett besök!
Mvh Göran